Highlander Otomatik Katlanır Ayna, güç Katlanır Anahtarı, katlanır Motorlar, LED Dönüş Sinyali, otomatik Kontrol Kutusu, lüks yükseltme
bu yepyeni bir çift yükseltme kapı ayna Toyota Highlander 2008-2012 için kiti. orijinal yan ayna Toyota Highlander 2008-2012 tarafından önceden yüklenmiş bir güç ayarlama ama manuel katlanır ayna. bu ürün orijinal aynalar yükseltmek için tasarlanmıştır lüks güç katlama ve otomatik katlanır aynalar olmak.
Aynalar özellikleri: 1) Güç Katlama/açılımı: Highlander orijinal yan aynalar olmadan güç katlanır özelliği. bu kit ile, biz teklif size güç katlanır motorlar ve güç katlanır anahtarı, highlander yapmak için aynalar ile güç katlama/açılımı fonksiyonu; 2) Otomatik Katlama/açılımı: Otomatik Katlanır Kontrol Kutusu dahil, böylece araç otomatik aynalar aynalar şimdi olur. aynalar park ettikten sonra kendilerini kat ve kapı kilidini veya Kontak AÇIK üzerine otomatik olarak açılmak. 3) Akıllı Mod: anahtarcı kablosu bağlı değil Varsa, sistem girer akıllı mod. aynalar yerine açılmak kontak AÇIK üzerine kendilerini anahtarcı. 4) Koruma Modu: kapılar açılır/çok sık kapalı, otomatik katlama özelliği engelli olacak; 6) Güç Ayna Ayarlama: ayna açısı ayarlayabilirsiniz ayna ayarlama anahtarı basarak. sizin fabrika aynalar zaten bu özelliği var. bu değişti değil. 7) Güç Ayna Isıtma: eğer sizin fabrika ayna ısıtmalı ayna bir olduğunu, o hala yükseltmeden sonra bu işlevi var. senin ayna ısıtmalı tek bir değildir, o zaman güç ayna isıtma fonksiyonu yoktur çünkü orijinal ayna cam değişti olmayacak. ihtiyaç halinde olmak ortak ayna güncellemek bir ısıtmalı ayna veya mavi geniş açılı ayna ısıtma fonksiyonu ile, ürün detayları için bize ulaşın. biz de böyle aynalar çok tedarik etmek mümkündür ekstra bir maliyet. 8) Puddle işık: Eğer sizin fabrika aynalar ile puddle işık, o hala yükseltmeden sonra bu var. eğer sizin fabrika aynalar puddle işık olmadan, sonra puddle işık mevcut değil. 9) 2 yönlü LED Dönüş Işığı: Biz teklif size yeni ayna kapakları 2 yollu dönüş sinyali ile. fiber optik ışık kılavuzu tüp Artı LED araç daha lüks ve güvenli yapacak. zaman Dönüş ışığı yanıyor, aynalar vermek Amber yanıp söner; Zaman park ışığı yanıyor, bu aynalar mavi veya beyaz katı ışık çalışan ışık olarak vermek. 10) Kapatın otomatik katlanır özelliği: siz kapatın otomatik katlanır bazı circumantances özelliği, gibi uzun süre park altında aşırı soğuk olsun. bir komple set aşağıdaki parçaları içerir: 1) 2x Ayna kapakları (LH + RH), peki boyalı. 2) 2x Katlanır Motorlar (LH + RH) OEM Highlander için; 3) 2x LED Dönüş ışıkları ile lüks işık tüp (LH + RH), 2 renk: kehribar artı mavi veya amber artı beyaz; 4) 1x Aynalar Kontrol Anahtarı, orijinal tipi; 5) 1x Kontrol Kutusu için Otomatik Katlanır; 6) kontrol kutusu ile 1x Tel Koşum fiş, orijinal soket ve ayna kontrol anahtarı; 7) 1x tel koşum fiş terminalleri ile katlanır için motor kontrol; 8) 3x bağlamak için hızlı tel bağlayıcı sabit güç, zemin ve kilitleme kablo; 9) 1x ürün talimat; 10) kurulum detayları ile 1x yükleme illüstrasyon; aynalar of boyama hakkında: şu anda 4 temel renkler acil sevkiyata hazır: 1) Siyah (202); 2) Blizzard Inci (070); 3) Klasik Gümüş Metalik (1F7); 4) Manyetik Gri Metalik (1G3); eğer satın aldığınızda renk belirtiniz. diğer renkler için, biz bunu boyamak için alıcılar teşvik locally. veya olası boyama hizmeti kontrol için bize ulaşın. teşekkür ederim.

Etiketler: Ucuz Highlander Otomatik Katlanır Ayna ile Güç Katlanır Anahtarı, katlama Motoru, LED Dönüş Sinyali, otomatik Kontrol Kutusu, lüks yükseltme, Yüksek Kalite Highlander Otomatik Katlanır Ayna ile Güç Katlanır Anahtarı, katlama Motoru, LED Dönüş Sinyali, otomatik Kontrol Kutusu, lüks yükseltme, Çin Ayna ve Kapaklar Tedarikçiler.

Birim Tipi Çift
Paket Boyutu 27cm x 23cm x 20cm (10.63in x 9.06in x 7.87in)
öğe Türü Mirror & Covers
Marka Adı NVOTN
Model Adı highlander
Harici Test Sertifikasyon EMARK
Model Yılı 2010-2012
Car Maker Toyota
Car Model Toyota Highlander

Yorum Yap

Highlander Otomatik Katlanır Ayna ile Güç Katlanır Anahtarı, katlama Motoru, LED Dönüş Sinyali, otomatik Kontrol Kutusu, lüks yükseltme

Ek bilgi

Fiyat:₺2 142.07

Kategori:Dış Parçalar

SKU: a1403

Değerlendirmeler: