Not: Bu öğe biz 3 colors var, ve bu bağlantı sadece renk için gümüş, diğer renkler istiyorsanız, lütfen bize bir mesaj bırakın, ya da biz size renk gümüş göndereceğiz, teşekkürler.
Şartname: Renk: gümüş, kırmızı, siyah Malzeme: alüminyum alaşım Fonksiyonu: SD kart, TF kart depolama Özellikleri: Avantajı kullanarak bir hafıza kartı hafıza kartı korur olmasıdır gelen sert nesneler ile çarpışan ve okuyamaz önemli veri artık. Avantajı kullanarak bir hafıza kartı hafıza kartı korur olmasıdır gelen sert nesneler ile çarpışan ve okuyamaz önemli veri artık. Kaliteli işçilik sadece size yüksek kaliteli ürünler getirmek için. Dikkatli tasarım piyasada sıradan farklı tasarımlar. Biz de çok seçici yaklaşık malzemeler, yani bizim ürünleri çok uygun. Ürünlerimiz kaliteli ve ürünleri olabilir yakından bağlı ve maksimize.

Etiketler: Ucuz Tek tabakalı Alüminyum 24TF Kart Kutusu saklama kutusu hafıza kartı muhafazası Mini kart düzenleyici Depolama Gadget Ev Bilgisayar, Yüksek Kalite Tek tabakalı Alüminyum 24TF Kart Kutusu saklama kutusu hafıza kartı muhafazası Mini kart düzenleyici Depolama Gadget Ev Bilgisayar, Çin Hafıza Kartı Kutuları Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 10cm x 8cm x 5cm (3.94in x 3.15in x 1.97in)
Marka Adı Cewaal
kullanım Mikro SD
malzeme aluminum alloy
renk Siyah,Kırmızı,Fildişi
Maksimum Destek 24

Yorum Yap

Tek tabakalı Alüminyum 24TF Kart Kutusu saklama kutusu hafıza kartı muhafazası Mini kart düzenleyici Depolama Gadget Ev Bilgisayar

Ek bilgi

Fiyat:₺17.26

SKU: a1490

Değerlendirmeler: