Duman verici olarak da bilinen bir duman fümigasyon makinesi, bastırmak için kullanılır veya sürücü arılar. Arılar bal ve bir sürü kadar emmek olacak oluşur kaçınma davranışı.
Sonra karın bal ile dolu, arı Sting kolay değil böylece bir arı sting böylece onlar haline uysal. Duman verici iki ana bölümden oluşur: bir baca ve bir körük.
Bir baca oluşur bir yanma odası, bir soba korkuluk, ve bir silindir kapak. Kullanım sırasında, saman ölü yapraklar yaktı yanma odasına, kapak silindir, ve daha sonra izin körük sıkıştırmak duman dışarı. Duman verici ağırlıklı incelemek için arı koloniler alarak, bal, birleştirme arı koloniler ve çeken kraliçe arılar.

Etiketler: Ucuz Sıcak satış arıcılık aracı Set yüksek kalite elektrikli arı içen arıcılık aracı ekipmanları + ahşap kolu çok fonksiyonlu kazıyıcı, Yüksek Kalite Sıcak satış arıcılık aracı Set yüksek kalite elektrikli arı içen arıcılık aracı ekipmanları + ahşap kolu çok fonksiyonlu kazıyıcı, Çin Arıcılık Araçları Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 20cm x 10cm x 9cm (7.87in x 3.94in x 3.54in)

Yorum Yap

Sıcak satış arıcılık aracı Set yüksek kalite elektrikli arı içen arıcılık aracı ekipmanları + ahşap kolu çok fonksiyonlu kazıyıcı

Ek bilgi

Fiyat:₺98.95

Kategori:best

SKU: a3555

Değerlendirmeler: