8 renk Sıvı Tebeşir İşaretleyiciler-Parlak Neon Sıvı Tebeşir Prim Sanatçı Kalite Işaretleyici Kalem Set-Çocuk Dostu- chalkboards için mükemmel, bistro, Windows, Cam, Etiketler, Yazı Tahtaları-6mm Bullet İpucu
GERI DÖNÜŞÜMLÜ KESKI BULLET İPUCU-çocuklar için kolay yapar, genç ve yaşlı hem ince ve kalın iş yapmak için! Eğer'll var sonsuz eğlenceli oluşturma tatil süslemeleri için Noel, Cadılar Bayramı, Doğum Günü, düğün, araba windows, gözlük ve liste uzayıp gidiyor. Örneğin, restoran ve bar sahipleri-bu tebeşir kalemler Bistro üzerinde yazma ve menü panoları için büyük! KULLANıM YÜZEYINDE ÇEŞITLI MALZEMELER-Kara Tahta Çıkartmalar üzerinde kullanım için, Kara Tahta İletişim Kağıt, cam, Çini, Plastik, Metal, Yazı Tahtaları, Kart, mesaj panoları ve TÜM Gözenekli Yüzeyler. Sen profesyonel çizimleri ve sanat bu tebeşir İşaretleyiciler üretmek için kullanılabilir... Çizim ile dolu parlak neon mürekkep ve hem cesur ve ince çizgiler! KULLANıMı GÜVENLI VE KOLAY TEMIZ UP-Toz Ücretsiz Astım ve Alerji Hastaları için. Toksik Olmayan ve Büyük Çocuklar için Yaş 3 +, Su Bazlı, Hiçbir Koku, ksilen Ücretsiz, Çevre dostu. Sadece nemli bir bezle silin ve düzenli bulaşmaya ve karışıklık olmadan kaybolur olarak izlemek! KULLANıLAN TEST VE ÖNCE DENEYIN-Hatırlıyorum, kullanmak istiyorsanız bu tahta veya kara tahta üzerinde mühür gerekir bu ilk olarak çoğu boya kullanılan bu öğeleri derece gözenekli ve pigment ve boyama bırakın absorbe edebilir olduğunu. Şüphe varsa, her zaman küçük bir alanda test ilk ve bırakın için 24 saat. Gözenekli yüzeyler üzerinde kullanmak istiyorsanız gibi kart, bu silme. (not: İşaretleyiciler boyalı gibi gözenekli yüzeyler üzerinde kullanım için uygun değildir chalkboards ve duvarlar.

Etiketler: Ucuz 8 renk Sıvı Tebeşir İşaretleyiciler Parlak Neon Sıvı Tebeşir Prim Sanatçı Kalite Marker Kalem Seti, Yüksek Kalite 8 renk Sıvı Tebeşir İşaretleyiciler-Parlak Neon Sıvı Tebeşir Prim Sanatçı Kalite Marker Kalem Seti, Çin Tebeşir Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 10cm x 15cm x 10cm (3.94in x 5.91in x 3.94in)
renk 8 Color
Tozsuz Evet
paketleme Boxed
tip Non-toz Tebeşir
Model Numarası 256
Marka Adı Lodibe
Paket Adedi 8 Kalemler / Kutu

Yorum Yap

8 renk Sıvı Tebeşir İşaretleyiciler-Parlak Neon Sıvı Tebeşir Prim Sanatçı Kalite Marker Kalem Seti

Ek bilgi

Fiyat:₺53.49

Kategori:best

SKU: a1120

Değerlendirmeler: