350 M Açık Su Geçirmez Fiber Optik LC/UPC-LC/UPC SM Dubleks Baz Istasyonu Yama Kablosu 350 Metre
Özellikleri
Mevcut simplex için tek yönlü bilgi transferi, veya dubleks eşzamanlı çift yönlü veri transferi için
Her kablo kapalı plastik torba içinde paketlenmiş (temizleme talimatları ile) bir bozulmamış sağlamak için kordon
Modlu düşük hız için en yaygın olarak kullanılan olduğunu, kısa mesafe uygulamaları
Uygulama
Fiber Optik Telekomünikasyon
FTTH (Fiber Ev)
CATV & CCTV
Veri Işleme Ağları
Telekom Ekipmanları
Yerel Alan Ağları

Etiketler: Ucuz 350 M Açık Su Geçirmez Fiber Optik LC/UPC LC/UPC SM Dubleks Baz Istasyonu Yama Kablosu 350 Metre, Yüksek Kalite 350 M Açık Su Geçirmez Fiber Optik LC/UPC-LC/UPC SM Dubleks Baz Istasyonu Yama Kablosu 350 Metre, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 40cm x 30cm x 20cm (15.75in x 11.81in x 7.87in)
Model Numarası patch cord
Marka Adı TRENSBATTER
Length 100M
Color Black
Mode Singlemode , duplex
Connector LC/UPC
Diameter 7.0mm

Yorum Yap

350 M Açık Su Geçirmez Fiber Optik LC/UPC-LC/UPC SM Dubleks Baz Istasyonu Yama Kablosu 350 Metre

Ek bilgi

Fiyat:₺773.53

Kategori:best

SKU: a1575

Değerlendirmeler: