Tel: 0212 534 88 00

YUSUF YALÇIN

Birikim Eğitim Kurumları Genel Müdürünün değerlendirmeleri

"Bir Milletin asıl gücü tankı, topu tüfeği değil İmanlı, inançlı gençliğidir".

Prof.Dr. Necmettin ERBAKAN

İşte İstanbul eğitim merkezi yarınımızn teminatı inançlı gençliğin yetişmesine vesile olacak  önemli bir çalışmadır.

Bir çiçek ile bahar gelmez amma her bahar bir çiçekle başlar şiarıyla yola çıkan AGD İstanbul şubesinin bu hayırlı çalışması çok önemli ve bir o kadar zaruri bir çalışmadır.

Zira içerisinde bulunduğumuz eğitim öğretim süreçlerinde de görüyoruz ki okumaktan, ilimden uzaklaşmış ve sosyal medya esiri haline gelmiş, gençliği cezbeden o kadar argüman var iken bu tür ilim irfan yuvalarının artmasına olan ihtiyaç  her geçen gün artmaktadır.

Özel öğretim alanında formal yapılarda, okullarda gençler ancak belli bir olgun seviyesine ulaşmakta , muhakkak sivil insiyatif çalışmalarıyla desteklenmesi gerekmektedir.

İşte bu alanda Anadolu gneçlik istnabul şubesinin bu hayırlı hizmetle önemli bir boşluğu dolduracağına inancımız tamdı ve bu ülkenin önce ahlak ve maneviyat düsturu ile yoğrulmasına çok önemli katkılar sağlayacaktır.

Bu vesile ile bu çalışmanın yapılmasına yürütülmesin destek olan katkı sağlayan herkese ait olduğumuz toplum adına şükranlarımızı sunuyor benzeri çalışmaların artmasını temenni ediyorum.
YORUMLAR
YORUM YAZ
GELİŞMELERDEN HABERDAR OL