Tel: 0212 534 88 00

AGD EĞİTİM MERKEZİ YÜKSELİYOR

TV5haber.com'da yer alan haberimiz

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) İstanbul Şubesi'nin inşaatına başladığı ‘Eğitim Merkezi' tüm hızıyla yükselmeye devam eediyor.

 
İstanbul Arnavutköy'de inşaatı devam eden “Anadolu Gençlik Eğitim Merkezi”tamamlandığında yüzlerce öğrenciye hizmet verecek.

 Ekran Resmi 2017-03-20 12.54.34
Geçtiğimiz Ağustos ayında temeli atılan eğitim merkezinin inşaatı devam ediyor. “Anadolu Gençlik Eğitim Merkezi” mütevelli heyeti, inşaatın tamamlanabilesi için yardım kampanyası başlattıklarını duyurdu. Eğitim merkezinin “1 metrekaresi için bin TL” ödeyerek herkesin katkıda bulunabileceği belirtildi.
 
Geçtiğimiz Ağustos ayında temeli atılan eğitim merkezi, 6 bin metrekare kapalı alana sahip. İçerisinde derslikler, etüt sınıfları, spor alanları, yüzme havuzu, konferans ve düğün salonu gibi birçok alan bulunuyor. İstanbul'un Arnavutköy ilçesi Taşoluk mahallesinde inşaatı devam eden Anadolu Gençlik Eğitim Merkezi, İstanbul'daki en önemli eğitim projeleri arasında yer alıyor. Eğitim merkezinin mütevelli heyeti başkanlığını ise işadamı Selman Esmerer yapıyor. Eğitim merkezi açıldığında, Anadolu Gençlik Derneği İstanbul Şubesi'ne bağlı olarak faaliyet gösterecek.

 
YORUMLAR
YORUM YAZ
GELİŞMELERDEN HABERDAR OL